KALENDARZE 2024

PENDRIVE

pendrive-slim

PENDRIVE SLIM

Pendrive SLIM posiada metalową obudowę, której powierzchnia przeznaczona jest pod znakowanie. W naszej ofercie dostępne są cztery opcje pojemności pamięci i różne warianty kolorystyczne.

PENDRIVE DREWNO

Pendrive DREWNO posiada klasyczny prostokątny kształt i drewnianą konstrukcję dostępną w trzech wersjach kolorystycznych. Znakowanie możliwe jest na obu elementach pendrive.

PENDRIVE ELEGANT

Pendrive ELEGANT posiada magnetyczny klips  umieszcony na skórzanej części spełniającej funkcję zatyczki. Pendrive dostępny jest w pięciu  wariantach kolorystycznych.

pendrive-slim

PENDRIVE TWISTER

Pendrive TWISTER posiada metalową obudowę, której powierzchnia przeznaczona jest pod znakowanie. W naszej ofercie dostępne są cztery opcje pojemności pamięci i różne warianty kolorystyczne.

PENDRIVE COLORCARD

Pendrive COLORCARD

Pendrive Colorcard   z logo, to płaska karta z dużą powierzchnią na nadruk Full-Color.  Możemy zadrukować dowolny motyw: zdjęcie, logo, hasło reklamowe.

 

PENDRIVE LED

Pendrive LED

Pendrive LED   z logo, to pendrive z podświetlanym logo.  Kolory podświetlania led to biały, czerwony, niebieski oraz zielony.

 

PENDRIVE LED PREMIUM

Pendrive LED PREMIUM

Pendrive LED PREMIUM    z logo, to pendrive z podświetlanym logo.  Kolory podświetlania led to biały, czerwony, niebieski oraz zielony.

 

Pendrive DUO USB C

Pendrive DUO USB C

Pendrive DUO USB C     z logo, to pendrive z podwójnym wtykiem USB standard oraz Typu C.

MASZ PYTANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Call Now ButtonZadzwoń do nas