PŁATNOŚCI I WYSYŁKA

 

Płatności

Akceptujemy płatności z góry na podstawie wystawionej faktury proforma. Jednostki samorzędowe oraz instytucje publiczne mogą ubiegać się o przyznanie płatności z odroczonym terminem – 7 dni. Termin realizacji zamówienia liczy się od daty zaksięgowania wpłaty oraz akceptacji projektu graficznego. Terminy realizacji liczone są w dniach roboczych (bez uwzględniania weekendów i świąt).


Wysyłka

Wszystkie produkty z oferty zamieszczonej na naszych stronach mają bezpłatną wysyłkę. Pokrywamy koszty transportu tylko dla paczek krajowych, wysyłanych na terenie Polski. Dla paczek zagranicznych doliczone będą koszty wysyłki, zgodne z oddzielną taryfą.

Wysyłka realizowana jest przez firmę spedycyjną GLS.

  • Przesyłka – 0 zł

Termin dostarczenia przesyłki przez firmę GLS wynosi 24h (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt ustawowo wolnych od pracy). Podane ceny dotyczą wysyłek krajowych na teren Polski. Koszty transportu dla wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Zlecenia nietypowe (całe palety) wysyłamy firmą RHENUS. Przy tego typu usłudze nie ma mozliwości wnoszenia towaru do klienta. Kurier może jedynie ściągnąć paletę z towarem w ustalonym przez klienta miejscu.

Call Now ButtonZadzwoń do nas