Prace związane z produkcją kalendarzy zlecam od lat tej firmie i jestem z ich produkcji bardzo zadowolony. Odpowiednia cena, utrzymane terminy i dobra jakość produktu, a o to w tym właśnie chodzi. Polecam współpracę z ALSEL Kalendarze, firma jest godna pochwały.

Iwo
Slot Trade Sp. z o.o.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wykonane kalendarze są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Składając zamówienie można liczyć od początku do końca na fachową pomoc. Firma Alsel zrealizowała zamówienie w terminie. Finanlnie produkt przebił nasze oczekiwania, a dodatkowym atutem jest dobra cena. Polecamy.

Jarosław Kucz
Federacja Związków Zawodowych Maszynistów Kolejowych
Sierpień 21, 2018

Doskonały kontakt, bezproblemowa praca nad projektem. Szybka realizacja i wysyłka. Polecam!

Kinga
Stadion Miejski w Białymstoku
Wrzesień 20, 2018

Co roku korzystamy z usług firmy Alsel i również tego roku firma nie zawiodła naszego zaufania. Bardzo miła współpraca, spełnienie wszelkich oczekiwań, ekspresowa realizacja zamówienia. Polecam w 100%.

Marzena Sękowska
Dom Inwest
Październik 2, 2018

Bardzo szybka realizacja zamówienia, błyskawiczna wysyłka, komunikacja bez zarzutu! Kalendarze są ładne, starannie wykonane i estetyczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

Monika Kolaj
PCK
Październik 4, 2018

Bardzo dobry kontakt, świetna jakość produktu i zrealizowanego tłoczenia. Cena również bardzo przystępna. Jesteśmy zadowoleni.

Maciek
Bionateo Sp. z o. o.
Październik 4, 2018

Prace związane z produkcją kalendarzy zlecam od lat tej firmie i jestem z ich produkcji bardzo zadowolony. Odpowiednia cena, utrzymane terminy i dobra jakość produktu, a o to w tym właśnie chodzi. Polecam współpracę z ALSEL Kalendarze, firma jest godna pochwały.

Iwo
Slot Trade Sp. z o.o.
Październik 4, 2018

Rozsądna cena, dobra jakość i terminowe wykonanie kalendarzy. Czego można chcieć więcej? Zdecydowanie polecam wszystkim tą firmę. Pozdrawiam TC

Tomasz Ciesielski
SCORPIO
Październik 17, 2018

Za całą opinię niech będzie to że właśnie zamówiłem i otrzymałem 10 edycje kalendarza do mojej firmy.Oferują też świetnie wykonane wizytówki i teczki ofertowe.Zresztą to firma z Poznania a Poznań to Wielkopolska a Wielkopolanie to solidni ludzie.

Adam
FHU ASEKURACJA A.Makasewicz i Wspólnicy Sp.J.
Październik 18, 2018

Rzetelna firma, bardzo sprawny kontakt zarówno ze strony biura obsługują jak i grafików zajmujących się bezpośrednio projektem. Potrafią zaoferować wiele ciekawych rozwiązań graficznych w przypadku zamówienia u nich projektu. Polecam.

Maciej
LinguaChess
Październik 30, 2018

Z Alsel Kalendarze współpracujemy czwarty rok z rzędu. Solidnie, szybko i rzeczowo. Ciekawe projekty i konkurencyjne ceny realizacji. Z czystym sumieniem polecam.

Piotr
Komfrot Med
Listopad 5, 2018

Drugi rok z rzędu zamawiamy kalendarze książkowe z tłoczeniem. Jestem pewna, że za rok ponownie złożymy zamówienie, ponieważ firma ASEL charakteryzuje się takimi cechami jak: – bardzo dobry kontakt, – miła obsługa, – konkurencyjne ceny, – a przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów! Serdecznie polecamy! Niedźwiedź-Lock

Sylwia
Niedźwiedź-Lock
Listopad 12, 2018

Wszystko jak zawsze super. Kolejny rok korzystamy z usług tej firmy i nie ostatni! Dziękujemy i pozdrawiamy

Aneta
AMP Sp. z o.o.
Listopad 13, 2018

Dziękujemy bardzo za jakość Zamawiamy kalendarze ALSEL już kolejny rok z rzędu.Przez cały rok kalendarze nie pokrzywiło i nie wygięło. Sprawdzona jakość. Szybka reakcja na prośby klienta. Polecamy!

Witalina
Sly Logistics Poland Sp. z o.o.
Listopad 22, 2018

Wszystko szybko ,sprawnie i pełna profeska, TAK TRZYMAC.

Mirosław
T.T.S.TELE-TAXI 196-21 Koszalin
Listopad 23, 2018

Bardzo polecamy produkty firmy Alsel Kalendarze. Jakość wspaniała, duży wybór, profesjonalna obsługa! Serdecznie polecam ?

Magda
Consultrix Centrum Obsługi Biznesu
Grudzień 6, 2018

Zamówienie terminowe i zgodne z oczekiwaniami. Polecam!

Agata
Maximus Broker
Grudzień 6, 2018

Bardzo ładne i solidne wykonanie, krótki termin realizacji, dobra współpraca

Mariusz
Royal Cargo
Grudzień 6, 2018

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, bardzo szybkie wykonanie i przesyłka. Zdecydowanie polecam i pewnie do zobaczenia za rok!

Karolina
Eurofinance
Grudzień 13, 2018

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Kontakt z firmą bardzo sprawny i bezproblemowy.

Wostol
Wostol
Grudzień 13, 2018

Kalendarz ok realizacja ok . za duzo faktur; proforma .zaliczkowa.końcowa .po co tyle skoro zapłata jest zaraz po akceptacji projektu.

Ryszard
PHU
Grudzień 28, 2018

Rewelacyjna obsługa i jakość kalendarzy. Serdecznie polecam.

Patrycja
Ruch Chorzów S.A.
Grudzień 28, 2018

Polecam, projekt wykonany wedle podanych wytycznych, bardzo sprawna oraz szybka realizacja, świetna jakość wykonania zamówionego produktu

Dominik
Elstead Lighting
Grudzień 28, 2018

Mimo, że zgłosiłam się z prośbą wykonania kalendarzy bardzo późno, bo pod koniec stycznia otrzymałam miłą, profesjonalną i szybką odpowiedź. Realizacja szybka, wykonane super.Firmę będę polecać wszystkim, którzy potrzebują fachowców w swojej dziedzinie.

Beata
Kwiecień 17, 2019

Jakość wykonania 10/10! ?

Dominika
Kwiecień 17, 2019

 

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas